RU

Гриценко заявив про вихід з фракції Батьківщина

14.01.2014, 11:43
Гриценко заявив про вихід з фракції Батьківщина - Фото
Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко заявляє про вихід з фракції ВО Батьківщина "у зв'язку з неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією" . Про це він написав на своїй сторінці в  Facebook.

Гриценко підкреслив: "У зв'язку з неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією ВО Батьківщина, заявляю про вихід з фракції ВО Батьківщина". "Заяву такого змісту зареєстрував сьогодні вранці після вчорашнього рішення фракції, яким мене позбавили права участі в її засіданнях", - підкреслив депутат.

Після виходу з фракції у статусі позафракційного депутата Гриценко має намір:

1) залишатися в опозиції до президента Януковича та його політики;

2) виконувати виборчу програму ВО Батьківщина, з якою ми разом йшли на вибори і до розробки якої доклав власні зусилля;

3) координувати свої дії з опозиційними депутатами, для яких принципи і цінності - не порожні слова.

"Рішення про вихід з фракції не було простим. Протягом року в рамках фракції я твердо і послідовно відстоював ті принципи і цінності, на яких наша партія Громадянська позиція увійшла до складу Об'єднаної опозиції Батьківщина. Ви все це бачили. Так ж бачите, ніж це завершилося. У цих умовах, рішення про вихід з фракції вважаю логічним, відповідальним і чесним", - зазначив Гриценко.

Нагадаємо, напередодні депутати від фракції Батьківщина відмовилися проводити засідання в присутності Анатолія Гриценка і зажадали, щоб він залишив приміщення. У заяві Батьківщини сказано: "Народні депутати від Батьківщини відмовилися проводити засідання в присутності Анатолія Гриценка і зажадали, щоб він покинув засідання. Проти цього рішення не висловився жоден депутат. Присутні обурилися критичними висловлюваннями Гриценка на адресу Майдану і нарікали на його стійку неспроможність до командної роботи та участь в інформаційних війнах проти власної фракції".

Раніше Анатолій Гриценко заявив, що на Майдані стало помітно менше людей. "Біля сцени 40-70, всього близько 100 чоловік вночі. Решта відпочивають в наметах і будівлях. Половина наметів, які знаходяться поза барикадами на Хрещатику, порожні вже кілька тижнів поспіль, я їх давно пропонував прибрати, але Рада Майдану ніяк не прийме рішення", - сказав він.

Досьє на Анатолія Гриценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини