RU

Гриценко вирішив поки не виходити з фракції Батьківщина

23.04.2013, 13:17
Гриценко вирішив поки не виходити з фракції Батьківщина - Фото
Анатолій Гриценко
Народний депутат Анатолій Гриценко поки не збирається виходити з Батьківщини- чекає, що з фракції виключать депутатів, що не проголосували за відставку уряду. Про це він повідомив журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Гриценко підкреслив: "У мене ще зберігаються, можливо, ідеалістичні надії, що фракція запрацює як цілісний організм. Для мене ключовим моментом буде здатність фракції дати об'єктивну оцінку і прийняти кадрові рішення щодо тих ганебних голосувань, які відбулися у п'ятницю, коли частина людей пішли всупереч чіткому, імперативному рішенню фракції, яке полягало в тому, що всі як один голосуємо за відставку уряду, ніхто не ховається з зали, не плутає кнопки, не втрачає картки під загрозою виключення з фракції. Тим не менш, ви бачили, який був результат".

Гриценко нагадав, що про аналогічну позицію заявляли депутати Сергій Соболєв, Микола Томенко, Володимир Арв, Олександр Бригинець та інші. "Такі люди повинні бути виключені. Тому що це приховані тушки", - зазначив він.

За його словами, на засіданні фракції в п'ятницю один з депутатів пропонував виключити декількох чоловік, зокрема, Сергієнка, Павелка, Дзендзерського через те, що підтримку урядових законопроектів. "Це вже рецидив, і щоб не затягувати із цією ганьбою, краще відразу відрізати і залишити тих людей, які чесно працюватимуть", - вважає він.

В іншому випадку, попередив Гриценко, з фракції "підуть нормальні люди".

Відповідаючи на запитання, чи планує його Громадянська позиція вливатися в єдину партію на базі опозиції, Гриценко сказав: "У партію, яка буде об'єднуватися на таких позиціях, не вступить". На уточнююче запитання, про які позиції йдеться, він відповів: "Коли не слухають і не чують, коли рішення хтось один приймає, а потім до всіх доводять, причому ключових рішень, які стосуються акцій протесту, або голосувань, або яких- або вимог ".

Нагадаємо, в п'ятницю Рада не підтримала висловлення недовіри Кабміну, результатом якого могла бути відставка уряду. За проголосували 190 народних депутатів при необхідних 226 для позитивного рішення. При голосуванні в залі по Рахни причин були відсутні депутати фракції Батьківщина Микола Мартиненко, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Андрій Шевченко, Віталій Данилов, Денис Дзендзерський, Сергій Фаєрмак.

Досьє на Анатолія Гриценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини