RU

Гриценко вимагає виключити з фракції Батьківщина 7 депутатів

19.04.2013, 23:54
Гриценко вимагає виключити з фракції Батьківщина 7 депутатів - Фото
Анатолій Гриценко

Народний депутат з фракції Батьківщина Анатолій Гриценко вважає, що його колег, які не голосували за відставку Кабінету міністрів, необхідно виключити з фракції.

"Голосування за відставку Уряду - це тест на опозиційність. По-перше, за ознакою "страшно-нестрашно", по-друге - на наявність бізнесових зв'язків із владою. Результати голосування показали, хто не витримав цей тест: не прийшов на засідання, а відтак не проголосував з принципового для опозиції рішення. Моя думка: таких людей треба виключити з фракції. Досить!" - написав політик 19 квітня у своєму персональному блозі.

За його словами, цих людей тим більше слід виключити, враховуючи, що в п'ятницю "на засіданні фракції було оголошено "попередження" тим, хто проголосував всупереч рішенню фракції 16-18 квітня". "Фракція зранку чітко визначилася: усі як один голосуємо за відставку, ніяких ігрищ (не прийшов, не встиг, кнопкою помилився) - під загрозою виключення з фракції. Депутати, які не виконали рішення фракції, причому це не вперше та ще й після твердого попередження - тест на опозиційність не пройшли", - зазначив Гриценко.

За його словами, "тепер своє слово мають сказати керівники фракції (поставити питання про відповідальність на голосування) і власне фракція - чесно і відповідально проголосувати".

Нагадаємо, 19 квітня народні депутати не підтримали відставку уряду Миколи Азарова - за проект постанови про недовіру Кабміну проголосували лише 190 осіб. З 95 депутатів від Батьківщини за відставку уряду проголосували лише 88.

За матеріалами: grytsenko.com.ua

Досьє на Анатолія Гриценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини