RU

Гриценко приєднався до об'єднаної опозиції

20.06.2012, 13:16
Гриценко приєднався до об'єднаної опозиції - Фото
747c67fe16637cdd4293210d4424632c.jpg

Політична партія Громадянська позиція увійшла до складу об'єднаної опозиції. Про це сьогодні на брифінгу заявив Олександр Турчинов.

За словами лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка, принципи входження політичної партії до складу об'єднаної опозиції були підписані ще 15 червня. Зокрема, йдеться про те, що для забезпечення чистоти рядів лідери партій, які об'єднуються, несуть персональну відповідальність за тих людей, яких вони пропонують включити до партійних списків, висунути кандидатами на округах, а також включити до керівних органів об'єднаної опозиції.

Також передбачено, що кожен кандидат від об'єднаної опозиції ще до з'їзду оприлюднить свою автобіографію, декларацію про доходи та свідоцтво про освіту. При цьому в автобіографії має бути зазначено, що кандидат є громадянином України і у нього немає громадянства іншої держави.

"Ми сьогодні вийшли на завершальний етап формування об'єднаної опозиції", - зазначив лідер Фронту змін Арсеній Яценюк. Тим часом Турчинов уточнив, що двері об'єднаної опозиції відкриті для політиків, які не висувають об'єднаній опозиції вимоги по списках або округах, а готові до протистояння і перемоги над режимом Януковича. "У той же час, фундамент об'єднаної опозиції побудовано. Безумовно, можуть ще приєднуватися партії, ми не виключаємо цього процесу", - додав він.

Анатолій Гриценко, у свою чергу, відповідаючи на запитання, скільки місць у списку об'єднаної опозиції отримає Громадянська позиція, зазначив: "Громадянська позиція буде гідно представлена ​​і в списку, і в округах. Це рішення ухвалить з'їзд партії Батьківщина в кінці липня. Важливим є результат, який буде оголошено після голосування на з'їзді, а не сам процес переговорів. Так само як і малоцікаво, як йшли ці переговори. Вони йшли непросто. Зараз вони завершилися результативно".

Нагадаємо, наприкінці квітня лідери шести політичних сил - Батьківщини, Фронту змін, Народної самооборони, Реформи і порядок, За Україну! і Народного руху України - підписали "Декларацію єдності", в якій зобов'язалися забезпечити перемогу демократичних сил шляхом висунення спільного виборчого списку. Так як нове виборче законодавство забороняє участь у виборах блоків партій, список об'єднаної опозиції було вирішено зареєструвати в Центральній виборчій комісії від імені партії Батьківщина.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини