RU

Гриценко не виключає, що покине фракцію Батьківщина

04.04.2013, 15:41
Гриценко не виключає, що покине фракцію Батьківщина - Фото
Анатолій Гриценко
Народний депутат від фракції Батьківщина Анатолій Гриценко допускає свій вихід з фракції так само, як це зробив його однопартієць з Громадянської позиції Олег Канівець. За словами Гриценка, це станеться, коли він зрозуміє, що більше не може впливати на процеси всередині фракції.

"Я ще спробую використати залишки свого впливу і якимось чином напоумити "вождів" і вивести їх на позитивне формування стратегії і тактики протистояння владі. Думаю, що мої механізми впливу ще не вичерпані. Якщо ж це мені не вдасться - значить, доведеться виходити з фракції ", - сказав Гриценко в коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

Говорячи про помилкову стратегію нинішнього керівництва Батьківщини, Гриценко називає іміджеві та стратегічні втрати опозиції на протязі всього періоду після парламентських виборів 2012 року, а також кулуарний метод прийняття рішень всередині фракції

"Після виборів Батьківщина тільки втрачає, і втрачає вся опозиція. Немає енергетики. Якщо люди (керівництво фракції Батьківщина, - ред.) не можуть самі сформувати стратегію, значить, потрібно слухати інших. А ситуація у фракції сьогодні така, що до депутатів доводять рішення через СМС. Хто і як приймає ці рішення - не зрозуміло ", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні народний депутат  Олег Канівець написав заяву про вихід з фракції Батьківщина. Своє рішення Канівець аргументував тим, що керівники не прислухалися до його думки, але в той же час підкреслив, що не збирається переходити до фракції більшості.

Канівець балотувався на своєму окрузі у Львівській області як єдиний опозиційний кандидат за квотою партії Громадянська  позиція, її лідер - Анатолій Гриценко.

Досьє на Анатолія Гриценка

Досьє на Олега Канівця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини