RU

Гриценко: Янукович зруйнує українську армію остаточно

16.08.2011, 09:37
Гриценко: Янукович зруйнує українську армію остаточно - Фото
fdcde12e1fec5a562208d1be7088fd57.jpg

Гриценко: Янукович зруйнує українську армію остаточно

Екс-міністр оборони України, лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко вважає, що президент України Віктор Янукович може остаточно зруйнувати вітчизняну армію. Про це він заявив журналістам в Чернігові, коментуючи внесений президентом 12 серпня цього року законопроект N9053, яким Янукович пропонує невідкладно ухвалити рішення про скорочення в 2012 році чисельності Збройних сил на 8000 людей, в тому числі на 5000 військовослужбовців.

Як повідомляє прес-служба Громадянської позиції, на думку Гриценка, бездумне скорочення армії в умовах, коли Україна з її позаблоковим статусом відмовилася від союзників, коли Збройні сили не оснащуються новою технікою і озброєнням і з кожним місяцем згортається бойова підготовка, означає лише одне - зниження боєздатності Збройних сил і подальше руйнування української армії.

Політик зазначив, що вже два бюджетних роки правління Януковича з точки зору розвитку армії втрачені. Він застеріг, що так само може бути втрачений ще один рік - 2012, оскільки досі не існує в природі, не схвалений і не підписаний ні Януковичем, ні Азаровим програмний документ, що визначає вигляд і параметри української армії. "Немає до цих ні Державної програми розвитку Збройних сил, ні Державної програми озброєнь і військової техніки, жодних інших системних документів, що визначає політику української держави в сфері оборони. Жодних!", - сказав колишній міністр оборони.

З його слів, таким відношенням до армії Янукович ще раз підтвердив, що Збройні сили для нього не є пріоритетом і його непокоять тільки сили внутрішньої безпеки - прокуратура, СБУ, податкова міліція, МВС і внутрішні війська. "Саме ці структури з подачі Януковича мають пріоритетне фінансове, матеріальне і технічне забезпечення. І відповідно їх розвиткові він приділяє більше уваги", - вважає Гриценко.

Анатолій Гриценко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини