RU

Гриценко: Янукович прозрів, Росія його дістала

06.09.2011, 15:50

Росія давно веде війну проти України на всіх фронтах. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер партії Громадянська позиція, колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

"Газова війна почалася вже давно, просто зараз вона проходить не в таких гострих формах, як це було в 2006 і 2009 роках, коли сотні мільйонів людей мерзли у своїх будинках", - наголосив Гриценко, відповідаючи на питання, чи є причини говорити про початок газової війни між Києвом і Москвою.

Сьогодні, на його думку, Росія "жорстко відстоює свою "безбашену" позицію, мета якої - поставити Україну на коліна". "Ця війна проти України ведеться всіма методами - дипломатичними, інформаційними і іншими засобами", - вказав він.

Гриценко наголосив, що Україна має всі шанси виграти міжнародний суд і оскаржити газовий контракт з Росією.

"Я бачу, що Віктор Янукович прозрів остаточно. У його жорстких оцінках прорізається голос державного мужа. Очевидно, навіть його Росія вже дістала. Він шкодує, що підписав харківські угоди, розуміє, що це була його велика помилка. Я переконаний, що якби можна було б повернути на півтора року всі події, то він ні за яких умов не пішов би на підписання харківських угод", - вважає лідер Громадянської позиції.

"Януковичу необхідно констатувати, що братерських відносин між Україною і Росією не було і не буде. Але ці відносини мають бути рівними і прагматичними. Ключове слово - рівноправними", - відмітив Гриценко.

Нагадаємо, раніше президент Янукович заявив, що не допустить жодного тиску в ході газових переговорів з Росією. У недавньому інтерв'ю він вказав, що всі матеріали для звернення до суду вже оформлені і Київ готовий оскаржити газові угоди в міжнародних інстанціях.

Анатолій Гриценко: біографія, новини>>>
Українсько-російські відносини: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини