RU

Гриценко: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

16.08.2011, 17:13

Лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко вважає, що рішенням про злиття Сильної України з Партією регіонів Сергій Тігіпко "злив" свою партію і себе як політика.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Громадянської позиції, Гриценко зазначив: "Якщо у когось раніше і були ілюзії стосовно того, що Тігіпко - це сучасний політик з європейським обличчям і вдалий реформатор, сьогодні вони розвіялися остаточно".

З його слів, злиття політичної сили Тігіпка з партією влади означає дві речі: "По-перше, ще один мільярдер вступив в партію мільярдерів, якою є ПР, а по-друге, Тігіпко "злив" свою партію і себе як політика". Гриценко впевнений також, що об'єднання Сильної України з Партією регіонів не підвищить рейтинг останньої.

"На президентських виборах Тігіпка підтримували в південних і східних регіонах країни, вбачаючи в ньому альтернативу Януковичу. Коли ж він пішов працювати в уряд і став підлеглим президента, він тим самим втратив будь-які шанси на самостійний політичний проект. Хто ж голосує за підлеглих?" - підкреслив голова Громадянської позиції.

Також Гриценко прогнозує, що наступними "квитки на "Титанік" придбають Володимир Литвин зі своєю Народною партією, а за ним - Віктор Балога з партією Єдиний Центр".

Нагадаємо, голова партії Сильна Україна Тігіпко та голова Партії регіонів Микола Азаров заявили сьогодні про ініціативу приєднання партії Сильна Україна до Партії регіонів.

Анатолій Гриценко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини