Гриценко просить у народу останні півмільйона на "президентську" заставу

07.10.2009, 10:50

Народний депутат від НУНС, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадська позиція" Анатолій Гриценко просить українців допомогти зібрати останні пі

Народний депутат від НУНС, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадська позиція" Анатолій Гриценко просить українців допомогти зібрати останні півмільйона на заставу, необхідну для участі у президентських перегонах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі політика, станом на 10:20 7 жовтня 2009 року на спеціальний рахунок А.Гриценка для реєстрації його кандидатом на пост президента надійшло трохи більше 2 млн.грн. (Для реєстрації кандидатом потрібно 2,5 млн.грн. - ред.)

За словами парламентаря, цього літа дві фракції - БЮТ і ПР - змінили закон про вибори, і тепер Президентом може стати тільки мільйонер. "Вони так вирішили - передбачивши заставу у два з половиною мільйони гривень. У мене таких грошей немає, тому я і звернувся за підтримкою до людей", - розповів він.

З усіх коштів на спеціальному банківському рахунку політика, за його словами, лише 10 тис.грн. - гроші його сім'ї. "Все інше - кошти людей, переважну більшість яких я не знаю. Вони перераховують різні суми - сто тисяч, двадцять тисяч, сто гривень, десять, і навіть п'ять гривень, але ніхто з них не виставляє мені ніяких умов", - наголосив А.Гриценко.

За словами політика, "хтось з кандидатів сам роздає гроші, щоб його обрали Президентом. У мене інша ситуація - люди фактично наймають кандидата в президенти Гриценка, щоб він відстоював їх права, і самі платять за це гроші. Упевнений, ми зберемо необхідні два з половиною мільйони, навіть більше. І я відзвітую перед людьми за кожну гривну".

Анатолій Гриценко: біографія і добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Популярне