RU

Гриценко просить у народу останні півмільйона на "президентську" заставу

07.10.2009, 10:50

Народний депутат від НУНС, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадська позиція" Анатолій Гриценко просить українців допомогти зібрати останні півмільйона на заставу, необхідну для участі у президентських перегонах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі політика, станом на 10:20 7 жовтня 2009 року на спеціальний рахунок А.Гриценка для реєстрації його кандидатом на пост президента надійшло трохи більше 2 млн.грн. (Для реєстрації кандидатом потрібно 2,5 млн.грн. - ред.)

За словами парламентаря, цього літа дві фракції - БЮТ і ПР - змінили закон про вибори, і тепер Президентом може стати тільки мільйонер. "Вони так вирішили - передбачивши заставу у два з половиною мільйони гривень. У мене таких грошей немає, тому я і звернувся за підтримкою до людей", - розповів він.

З усіх коштів на спеціальному банківському рахунку політика, за його словами, лише 10 тис.грн. - гроші його сім'ї. "Все інше - кошти людей, переважну більшість яких я не знаю. Вони перераховують різні суми - сто тисяч, двадцять тисяч, сто гривень, десять, і навіть п'ять гривень, але ніхто з них не виставляє мені ніяких умов", - наголосив А.Гриценко.

За словами політика, "хтось з кандидатів сам роздає гроші, щоб його обрали Президентом. У мене інша ситуація - люди фактично наймають кандидата в президенти Гриценка, щоб він відстоював їх права, і самі платять за це гроші. Упевнений, ми зберемо необхідні два з половиною мільйони, навіть більше. І я відзвітую перед людьми за кожну гривну".

Анатолій Гриценко: біографія і добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини