RU

Гриценко пропонує в четвер поставити крапку у "справі Єханурова"

01.06.2009, 13:51

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко пропонує в четвер визначитися з питанням щодо Міністра оборони Юрія Єханурова. Про це він заявив, виступаючи на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Гриценко відзначив: "Треба вирішувати питання з Міністром оборони. Я це кажу не як екс-міністр, а як голова парламентського Комітету. Поставимо жирну крапку або пісну крапку - не має ніякого сенсу. Але не може силова структура залишатися в такому невизначеному становищі. Я знаю, що сьогодні ще один проект зареєстрований на основі матеріалів КРУ. Прохання дати доручення Комітету Олександра Омельченка (з питань державного будівництва - ред.), ми розглянемо (Комітет з питань національної безпеки і оборони - ред.). В четвер винести у залу, заслухати голову КРУ Миколу Сивульського, заслухати Міністра і ухвалити рішення, яке завгодно, але поставити крапку і ухвалити рішення, щоб не було такого навколо силової структури".

Нагадаємо, раніше Президент України В.Ющенко попередив, що не буде вносити в парламент подання на звільнення Міністра оборони України Ю.Єханурова, а також дав доручення Генеральній прокуратурі перевірити інформацію КРУ про порушення в Міноборони. "Я дав доручення Генеральній прокуратурі розглянути це питання, оскільки все частіше тема боротьби з корупцією підіймається тими, на кому шапки горять... Крім політики, крім кадрової війни, тут нічого немає", - переконаний глава української держави.

Про позиції КРУ в скандалі з Міноборони читайте в інтерв'ю "Єхануров обдурив Президента">>>

Юрій Єхануров: біографія і добірка новин>>>
Анатолій Гриценко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини