RU

Гриценко про нове звання Хорошковського: Янукович йде шляхом Ющенка

26.08.2011, 12:42

Присвоєння голові Служби безпеки України Валерію Хорошковському звання генерала армії - це не державний підхід. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер партії Громадянська позиція, народний депутат Верховної Ради України Анатолій Гриценко, коментуючи відповідне рішення Віктора Януковича.

"Якщо можна призначити мільярдера, олігарха і медіамагната головою Служби безпеки України, то немає нічого дивного в тому, що йому присвоєно вище звання, яке може бути тільки в Збройних силах", - прокоментував Гриценко.

З його слів, президент Янукович виявив "не державний підхід". "Це роздача бірюлєк", - зазначив нардеп.

При цьому, відповідаючи на питання, чи може стати це рішення причиною порушення справи в майбутньому, Гриценко зазначив, що рішення Януковича - не кримінальний злочин. "Формально він діє в рамках повноважень. Так робив і Віктор Ющенко, роздаючи звання своїм друзям, односельчанам", - сказав Гриценко.

"Я переконаний в тому, що СБУ повинна бути повністю цивільною структурою. Голова американського ЦРУ, наприклад, не є генералом армії США. Напевно, від цього вона не слабше, ніж наша СБУ з усіма цими величезними зірками на плечах", - зазначив політик.

Нагадаємо, в указі президента від 12 серпня про присвоєння звання Хорошковському сказано: "Присвоїти в порядку переатестування військове звання генерал армії України діючому державному раднику митної служби України Хорошковському Валерію Івановичу - голові Служби безпеки України".

Анатолій Гриценко: біографія, новини>>>
Валерій Хорошковський: біографія, новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини