RU

Гриценко підтвердив: НУНС готується до розвалу

29.04.2011, 10:20
Гриценко підтвердив: НУНС готується до розвалу - Фото
a329ab4e4fd235900f2f0bfe62bde76b.jpg

Гриценко підтвердив: НУНС готується до розвалу

Депутатська фракція "Наша Україна - Народна самооборона" (НУНС) у Верховній Раді України скоро може розвалитися. Про це під час прес-конференції у Донецьку заявив народний депутат від НУНС, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (на фото).

"Фракція НУНС вже давно як цілісна структура не існує. У ній більшість людей - ті, хто "тушками" підтримують владу", - процитували для ЛІГАБізнесІнформ слова А.Гриценка у прес-службі його партії.

Він підтвердив інформацію про те, що зараз йдуть перемовини з виходу із фракції НУНС опозиційної групи, яка, згідно із законом про регламент, дістала б право фракції чисельністю 15 людей. "Зрештою, треба провести лінію. Як вона проходить у суспільстві: тут банда, порушує Конституцію і розкрадає країну, а тут - народ, над яким знущаються. Так саме у парламенті: це - провладні депутати, які підтримують банду, а це - опозиція, яка не розділяє таку політику і виступає з іншими підходами", - сказав він.

А.Гриценко переконаний, що так буде чесно. "Якщо я приходжу в студію, кажуть: це депутат від НУНС Гриценко. А поряд - депутат від НУНС Жванія, інший депутат від НУНС від "Єдиного центру". Але вони - влада, а я - опозиція", - пояснив політик.

За словами А.Гриценка, сьогодні опозиціонери у НУНС перебувають у меншості. Тому він поставив підпис за створення окремої групи, яка стоятиме на чисто опозиційних основах, голосувати спільно, "під нуль".

А.Гриценко назвав ще одну вимогу до членів майбутньої опозиційної групи - особисте голосування, без передачі депутатської картки іншим - "щоб не було гри на піаніно".

"Йдеться про самоідентифікацію. Треба виокремити з аморфного, незрозумілого ні для кого НУНСу тих, хто чітко скаже: ми в опозиції. А ті, хто залишиться, або нехай вступають у коаліцію, або перебувають і далі в НУНС як "болото". Це вже їхні проблеми", - сказав депутат.

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>
НУНС: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини