RU

Гриценко обзавівся партією і готує її до виборів

12.02.2010, 10:00

Партія "Громадянська позиція" 11 лютого 2010 року отримала свідоцтво Мін'юсту про реєстрацію. Тепер вона планує брати участь у всіх наступних виборах - місцевих, парламентських і президентських, планових і дострокових.

Як повідомляє сайт Анатолія Гріценка, "Громадянська позиція" утворена на основі партії "Могутня Україна". Лідером партійного новоутворення обрано Миколу Нещадима, виконувача також обов'язків виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція". До ради партії увійшли переважно люди, невідомі широкій громадськості - сам Олександр Чубатенко, Денис Бугай, Світлана Гриценко (судячи з усьому, це дочка кандидата в президенти, - ред.) і Олександр Денисюк.

У найближчі декілька місяців "Громадянська позиція" планує переписати програму і статут партії, розвернути партійні осередки у всіх регіонах, а там, де вони вже працюють, - посилити їх людьми, які позитивно проявили себе, зокрема на виборах.

Нагадаємо, на з'їзді 21 січня 2010 року партія "Могутня Україна" була перейменована в "Громадянську позицію". Тогочасний лідер "Могутньої України" Олександр Чубатенко в період виборів був одним з керівників виборчого штабу А.Гриценка.

Цікаво, що А.Гриценко - не єдиний з учасників першого туру виборів Президента, що вирішив обзавестися партією. Номер три у виборчій гонці Сергій Тігіпко зараз також активно займається будівництвом своєї партії "Сильна Україна". До речі, С.Тігіпко також не виключає можливості проведення позачергових парламентських виборів, а також участь у них очолюваної ним партії.

Анатолія Гриценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини