Грицак повідомив подробиці про допомогу НАТО з кібербезпеки

04.07.2017, 16:55
Грицак повідомив подробиці про допомогу НАТО з кібербезпеки - Фото
Фото: dyvys.in
Угода між Україною і трастовим фондом НАТО передбачає побудову в Україні мережі ситуаційних центрів реагування на комп'ютерні інциденти і розгалуженої мережі автоматизованих датчиків подій. Про це сьогодні повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає кореспондент LIGA.net.

Остаточні технічні рішення, перелік обладнання та програмного забезпечення, які будуть поставлятися в Україну, визначає румунська служба інформації.

На сьогоднішній день технічне обладнання і програмне забезпечення в рамках першого етапу захисту знаходяться в Україні - на базі СБУ, МЗС і Держспецзв'язку, і проходять інтеграцію в загальну інфраструктуру національної системи кібербезпеки.

Першим об'єктом, на якому буде встановлено це обладнання, стане Міністерство закордонних справ України. "Це буде пілотний проект", - пояснив Грицак.

Оголошена вартість обладнання, яке поставлено в рамках договору з трастовим фондом, становить близько €1 млн.

Крім того, фахівці НАТО проведуть тренінги для українських фахівців. Як пояснив заступник генсека альянсу з питань нових викликів безпеці Сорін Дукару, використання програмного забезпечення подібного рівня вимагає постійного навчання фахівців у сфері кібербезпеки.

Сьогодні Дукару заявив, що НАТО планує розширення цільового фонду для України з питань кібербезпеки.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса