RU

Грицак назвав організаторів захоплення комбінату "Україна"

25.01.2010, 12:15

Організацією штурму поліграфічного комбінату "Україна" і правовим забезпеченням зміни його керівництва займався особисто Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов. Про це журналістам заявив нардеп від Партії регіонів Василь Грицак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Грицак нагадав, що попереджав про плани Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко змінити керівництво поліграфкомбінату, щоб "мати змогу додатково надрукувати 1,5 мільйона виборчих бюлетенів".

"Вони призначили виконувача обов'язків генерального директора... 22 числа заступник Міністра фінансів приїхав (на комбінат "Україна", - ред.) і повідомив, що прийнято таке рішення. Жодних документів вони не показали і не зареєстрували... Але виконувач обов'язків директора, якого вони призначили, повинен пройти офіційну процедуру в Службі безпеки України, він повинен отримати дозвіл на роботу з документами суворої звітності. Це ж режимне підприємство! Навіть якщо є наказ, подання - ця людина може сюди потрапити тільки з дозволу СБУ. Наразі такого дозволу немає, і вони навіть не зверталися до СБУ за отриманням такого дозволу", - зазначив регіонал.

За його словами, 18 січня о 8:30 Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко викликала до себе керівництво Міністерства фінансів, Секретаріату Кабінету Міністрів, самого кандидата на посаду директора "України" і поставила завдання захопити поліграфічний комбінат. "Ці дані надали працівники Управління правоохоронних органів Кабінету Міністрів, вони чітко готували всі документи. Вони повідомили мене та інших народних депутатів, що готується така провокація. Я звернувся до Президента України, Генерального прокурора, виконувача обов'язків Міністра фінансів України і до двох кандидатів у президенти - Тимошенко і Януковичу. І проінформував, що на першому етапі цієї комбінації, якщо пройде все тихо, мирно і гладко, вони друкуватимуть ці бюлетені. А якщо не вийде, то цей новий директор повинен вставити на комбінат групу грузинських бойовиків, і вони пошкодять машини, які друкують бюлетені. Як відомо, бюлетені повинні друкувати зі середи... Отже, пані Тимошенко хоче якось відсунути 7 лютого (день повторного голосування на виборах Президента України, - ред.) на більш пізній строк. Тому вона пішла на такі безпрецедентні заходи", - зазначив А.Грицак.

До того ж народний депутат уточнив, що "групою бойовиків тут керував колишній заступник Міністра внутрішніх справ, генерал Рудик Володимир Михайлович (зараз - заступник начальника Управління правоохоронних органів Кабміну)".

Нагадаємо, сьогодні вранці у Києві захопили поліграфічний комбінат "Україна", на якому, зокрема, друкуються бюлетені для другого туру виборів Президента України. У силовому захопленні брали участь 100-150 осіб. Нападники використали монтировки, молотки, ломики. Про це в інтерв'ю журналістам заявили народні депутати від Партії регіонів, що стали свідками штурму.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини