RU

Грищенко: Україна впритул підійшла до асоціації з ЄС

02.10.2012, 12:00
Грищенко: Україна впритул підійшла до асоціації з ЄС - Фото
Костянтин Грищенко
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в ході ХІ Ради керівників закордонних дипломатичних установ України розповів про досягнення європейської інтеграції України.

"Європейська інтеграція - стрижень нашої зовнішньої політики. Цілком логічно, що головні досягнення були саме в цьому напрямку. Україна впритул підійшла до асоціації з ЄС. Угода про Асоціацію - це об'ємний фоліант. За кожною сторінкою - робота політиків, дипломатів, економістів", - зазначив Грищенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами голови МЗС, парафування угоди стало можливим за рахунок того, що Україна змогла продемонструвати цілком конкретну базу в плані проведення реформ. "Це був спільний труд, і ми всі повинні ним пишатися. Тільки в минулому році в рамках виконання домашніх завдань було завершено процес приєднання України до чотирьох міжнародних конвенцій, прийнято 11 нових законів, створено два нових державних органи, принципово вирішено питання про впровадження біометричних паспортів, практично завершена законодавча фаза плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС ", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Європарламент рекомендував Раді ЄС підписати та ратифікувати Угоду про асоціацію з Україною тільки після того, як Київ виконає ряд вимог, серед яких - припинення переслідування опозиції.

Досьэ на Костянтина Грищенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини