RU

Грищенко в Італії поговорить про безвізовий режим з Євросоюзом

23.06.2010, 11:35

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко перебуває з офіційним візитом в Італії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у зовнішньополітичному відомстві України, К.Грищенко проведе перемовини зі своїм італійським колегою. Під час зустрічі планується обговорити широке коло актуальних питань в українсько-італійських відносинах.

Зокрема, як зазначають в українському МЗС, особливу увагу приділятимуть питанням практичного сприяння італійською стороною прийняттю інститутами ЄС "дорожньої карти" з установлення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом.

Сторони розглянуть також можливості взаємодії України і Італії у питаннях, пов'язаних з процесом реформування Ради Безпеки ООН. Відбудеться обмін думками з актуальних питань міжнародної проблематики.

Під час візиту Міністр також візьме участь у "круглому столі" на тему співпраці між Україною і ЄС, який відбудеться у Парламенті Італії за участю представників парламентських, урядових, журналістських і політологічних кіл Італії, а також глав іноземного дипломатичного корпусу. Крім того, планується, що глава зовнішньополітичного відомства України дасть інтерв'ю одному з провідних італійських видань.

Костянтин Гріщенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини