RU

Грищенко певен, що Україні з Путіним буде легше

01.10.2011, 07:55
Грищенко певен, що Україні з Путіним буде легше - Фото
b221244bf3d9f77eddc2b7339cc06e2c.jpg

Грищенко певен, що Україні з Путіним буде легше

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко (на фото) вважає, що Україні буде легше будувати відносини з Російською Федерацією при президентстві Володимира Путіна. Про це він заявив в ефірі Першого національного.

"Краще знати – хто твій партнер, а не думати один чи інший. Зараз ми знаємо, хто ним (президентом – ред.) буде, хто буде найближчим часом визначати політику Росії. Таким чином, і на рівні особистих відносин і звичайно на рівні чітко певних інтересів довгострокових і середньострокових…ми будемо проводити свою лінію. Я думаю, що дуже вчасно наш президент був у Москві, коли було оголошено, хто буде наступним президентом, принаймні – хто буде кандидатом від провладних сил", - підкреслив глава МЗС.

"Від особистостей багато що залежить, особливо, якщо особистість має мандат у своїй країні. Я думаю, що для нас важливо вибудовувати стосунки з тим, кого так чи інакше система політичної влади сусідньої держави вибирає. Ми будемо змушені й повинні налагоджувати ці стосунки. При цьому, звичайно, відстоювати при цьому свої інтереси ми не просто повинні, ми – зобов'язані", - також додав він.

"Ми знаємо, чого ми прагнемо, ми знаємо, з ким ми маємо справу й ми знаємо, що ми повинні відстоювати. Тому нам легше", - підсумував Грищенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін запропонував діючому президентові Дмитру Медведєву очолити партійний список Єдиної Росії, у відповідь Медведєв запропонував Путіну балотуватися в президенти.

Володимир Путін: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини