Гриневич у Львові не пустили до школи: вимагали дозвіл

21.06.2019, 12:54
Гриневич у Львові не пустили до школи: вимагали дозвіл - Фото
Лілія Гриневич (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net

За словами міністра, чиновниця вимагала написати лист і отримати дозвіл мера міста

Міністра освіти і науки Лілію Гриневич не пустили у львівську школу поговорити з тренерами "Нової української школи" і перевірити впровадження реформи. Про це вона повідомила у себе в Facebook.

За її словами, чиновниця вимагала написати лист і отримати дозвіл мера.

"Я три роки постійно у відрядженнях, намагаючись згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів нової української школи (НУШ - ред.) Навколо реформи, тому що ми всі відповідальні за успіх і продовження НУШ", - додала Гриневич.

Вона уточнила, що з кожного міста і школи привозить в Міносвіти зауваження до впровадження реформи - з навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл.

"Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінуся з педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча, з огляду на логістику візиту це буде незручно", - підкреслила Гриневич.

З 1 вересня 2018 року всі першокласники почали навчатися за новим державним стандартом для початкової школи, щоб підтримати на цьому шляху педагогів, МОН запустило масштабне підвищення кваліфікації вчителів.

28 травня 2019 року Гриневич закликала українців взяти участь в флешмобі й відмовитися від використання повітряних кульок під час свят в школах.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами