RU

Гримчак відповів Стогнію, чому у нього болить рука

15.11.2010, 12:55

Народний депутат із фракції НУНС Юрій Гримчак заявляє, що судовомедична експертиза засвідчила у нього синці на носі і на обличчі. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи п’ятничний інцидент після ефіру в студії "Шустер Live".

"Стогній розповідає, що я не пам'ятаю, чому у мене рука болить. Так я пам'ятаю, чому вона у мене болить. Я не пам'ятаю, куди я йому засадив - це точно. А те, що рука боліла два дні - це було", - заявив Ю.Гримчак.

Нардеп зазначив, що судовомедична експертиза засвідчила у нього синці на носі і на обличчі. "На носі я собі також там пилкою напилив?", - запитав Ю.Гримчак, реагуючи на наведену репліку К.Стогнія, який стверджує, що нардеп вдарив себе сам.

"У мене взагалі таке враження, що наша влада загалом не дуже розумна, а Костянтин Стогній разом із Міністром внутрішніх справ Могильовим просто найяскравіші персонажі нинішньої влади з невміння думати і приймати рішення", - резюмував нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Верховної Ради від "Народної самооборони" Ю.Гримчак і К.Стогній побилися у п'ятницю після ефіру програми "Шустер Live". Пізніше директор Департаменту у зв'язках із громадськістю МВС Дмитро Андреєв заявив, що К.Стогній вдарив в обличчя екс-главу МВС Ю.Луценка.

Водночас Ю.Гримчак звернувся до міліції і Генеральної прокуратури із заявою про порушення кримінальної справи щодо К.Стогнія. Крім того, Ю.Гримчак направив відкрите звернення до Президента Віктора Януковича, до Кабінета Міністрів і Верховної Ради у зв'язку з колотнечею з головним радником глави МВС.

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко назвав заяви К.Стогнія і Д.Андреєва брехнею. "У п'ятницю не було жодного інциденту з моєю участю. Я закінчив виступ тут, у студії Савіка Шустера, вийшов на вулицю, спокійно спілкувався з іншими людьми, в цей час Стогній, вступивши в "перестрілку" з народним депутатом Гримчаком, не зміг перемогти його інтелектом і накинувся з кулаками", - заявив він.

У свою чергу, К.Стогній заявив, що Ю.Гримчак вигоражує Ю.Луценка, стверджуючи, що саме він побився з радником, а не екс-міністр. Радник глави МВС вважає, що синець на обличчі нардепа Ю.Гримчака, який той продемонстрував напередодні, намальований.

Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>
Костянтин Стогній: біографія та добірка новин>>>

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини