RU

"Грифон" виштовхав депутатів із суду над Луценком

19.01.2012, 18:07
Юрій Луценко. Фото - nso.org.ua
Правоохоронці виштовхали народних депутатів Володимира Ар'єва та Андрія Павловського із залу суду, де слухається справа Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як депутати відмовилися покинути зал добровільно, а конвою не вдалося вивести їх силою, в зал зайшли близько 15 співробітників "Грифона". Кілька хвилин вони сперечалися і вмовляли нардепів вийти із залу, а потім просто вивели їх силою.

Депутати кричали, що грифонівці порушують закон про статус народного депутата і що їм не пред'являли письмового рішення суду про видалення з залу.

Засідання поки не відновилося. Згідно з рішенням судді Сергія Вовка, до кінця дня воно буде закритим, пресу на слухання не пустять. Примітно, що шістьох свідків, які ще з 9 ранку чекають у суді, перед "штурмом" завчасно вивели з коридору біля залу, де розглядається справа Луценка, і розмістили в одній з кімнат поверхом нижче, сказавши, що в будь-якому випадку суд сьогодні заслухає їх свідчення.

Нагадаємо, Вовк вирішив видалити присутніх із залу після скандалу, який влаштували народні депутати. Дізнавшись, що процес буде тривати, незважаючи на стан здоров'я Луценка, у присутності чотирьох лікарів, Ар'єв закричав: "Ви не суддя, ви гестапо! Ви повинні закрити це засідання, якщо в вас є щось людське. Та сьогодні свято християнське, ви розумієте?! Ви думаєте, що цей ваш нездоровий стьоб додає вам авторитету суддівського? Є ж принципи християнської моралі, врешті-решт. Що ви робите? Це ж ненормально!"

Вовк заявив, що народні депутати зривають засідання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини