Грановський вийшов з партії Порошенка

29.05.2019, 16:23
Грановський вийшов з партії Порошенка - Фото
Грановский

При цьому депутат заявив, що в його рішенні немає "складного підтексту"

Депутат від БПП  Олександр Грановський заявив, що вийшов з партії  Блок Петра Порошенка/Солідарність і в його нову політичну силу Європейська солідарність вступати не збирається. Про це Грановський написав у своєму Facebook.

"Беручи до уваги прийняте мною рішення про продовження свого самостійного політичного шляху, два дні тому припинив членство в партії Блок Петра Порошенка", - написав нардеп.

"Станом на цю хвилину я не планую ставати частиною нового парламентського списку партії Європейська солідарність або ж користуватися партійною підтримкою цієї сили в якості самовисуванця", - додав він.

При цьому Грановський заявив, що в його рішенні немає "складного підтексту", зазначивши, що з членами БПП вони залишаться "добрими друзями". "Не вдаючись у нудні подробиці, рішення про продовження самостійного шляху - органічне і чесне", - написав Грановський.

Про свої нові рішення, якщо вони будуть, депутат пообіцяв довести до відома громадськості.

Раніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що посилав свої автомобілі до Юлії Тимошенко  і Олександра Грановського, щоб відвернути журналістів, які стежили за ним, а сам тим часом проводив зустрічі з іншими людьми.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы