RU

Грач вважає, що українське суспільство перебуває у смертельній небезпеці

17.10.2008, 15:11

Народний депутат від Компартії Леонід Грач вважає, що українське суспільство перебуває в смертельній небезпеці, і прогнозує, що в найближчі місяці в Криму може бути остаточно відновлено "панування кримінала". На його думку, провокація масштабного протистояння в Криму є "єдиним способом зберегти панівне становище в країні авторитарному режиму, що формується ".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КПУ, Л. Грач зазначив, що українське суспільство перебуває у смертельній небезпеці. "В особливо важкій ситуації опинився Крим. Йому загрожує не тільки економічний крах, пов'язаний із зниженням туристичного потоку, скороченням сільськогосподарського виробництва через відсутність кредитних коштів і розвал торгової системи, але і різке загострення міжетнічних і межконфесійних конфліктів", - вважає комуніст.

За його переконанням, у такому перебігу подій прямо зацікавлений авторитарний режим, для якого провокація масштабного протистояння в Криму є єдиним способом зберегти панівне становище в країні".

Водночас політик вихід із ситуації бачить у тому, щоб на порядку денному порушити питання найсуворішого дотримання конституційних повноважень. "У нас є тільки один вихід: відновлення законності і відсторонення від влади всіх, хто несе відповідальність за виникнення загрози економічної та політичної катастрофи. І найважливішим кроком на цьому шляху стає негайна реалізація конституційних прав і повноважень Криму. Це повинно стати сьогодні одним із головних гасел соціально-визвольного руху України", - резюмував Л. Грач.

Досьє на Леоніда Грача >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини