RU

Грач погрожує підняти Крим на протест

08.11.2010, 09:34
Грач погрожує підняти Крим на протест - Фото
a30f9246dae31d881560ec363694c44f.jpg

Грач погрожує підняти Крим на протест

Кримська республіканська організація Комуністичної партії України вимагає перерахунку голосів за підсумками місцевих виборів в автономії. У разі ігнорування цієї вимоги у Криму почнуться масові акції протесту - від пікетів і страйків до перекриття доріг, наметових містечок тощо. Про це заявив народний депутат від КПУ Леонід Грач.

Як повідомляє прес-служба Кримського рескому КПУ, політик наголосив, що комуністи ні за яких умов не погодяться із "зухвалою, відкритою крадіжкою у Компартії 20% голосів виборців". За його словами, змиритися з цим - значить не поважати народ, не поважати партію, не поважати самих себе.

Л.Грач публічно звернувся до Президента Віктора Януковича із закликом до перерахунку голосів.

Політик запевнив, що кримські комуністи не відступлять, доки не доб'ються правди. Л.Грач переконаний, що перерахунок голосів покаже істину: "там дійсно будуть не ті показники, які вигадали регіонали".

Нагадаємо, раніше прес-секретар Л.Грача заявила, що у виборчих протоколах, що надходять до кримського виборчкому відсоток голосів за Партію регіонів вищий за кількість виборців, що проголосували .

Леонід Грач: біографія і добірка новин >>>

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини