RU

ГПУ зібрала послів, щоб розповісти про справи Тимошенко

25.01.2012, 17:45
ГПУ зібрала послів, щоб розповісти про справи Тимошенко - Фото
Фото: пресс-служба ГПУ
Керівництво Генеральної прокуратури України провело зустріч з послами США, Канади, Великобританії, Австрії, Греції, Швейцарії, Іспанії, а також з представниками Німеччини, Швеції, Данії, Угорщини, Польщі, Чехії, Фінляндії, Франції, Італії, Словаччини, Словенії, Румунії, Болгарії, Росії та Євросоюзу.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, заступник генпрокурора Євген Блажівський надав присутнім "вичерпну інформацію щодо обставин кримінальної справи відносно посадових осіб корпорації ЄЕСУ, яку очолювала Юлія Тимошенко в 1996-1999 роках".

"Мова йде про факти розкрадання державних коштів, ухилення від сплати податків, незаконне відшкодування ПДВ на загальну суму понад 30 млн.грн. та ряд інших епізодів", - сказано в повідомленні.

У ГПУ зазначили, що на зустрічі була наголошена готовність, у межах компетенції прокуратури, сприяти організації роботи загальної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностики та лікування Тимошенко, якщо таке буде необхідно.

Крім того, сторони відзначили важливість реформування кримінальної юстиції в Україні відповідно до європейських стандартів, зокрема прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу як необхідного правового інструменту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини