RU

ГПУ в суді підтримала Власенка, асоціація адвокатів - ні

06.03.2013, 11:59
ГПУ в суді підтримала Власенка, асоціація адвокатів - ні - Фото
aa8014bfe6306573269da54320f2aef5.jpg
У документах, переданих Вищому адміністративному суду України з Національної асоціації адвокатів, сказано, що Сергей Власенко проводить адвокатську діяльність.

"На здійснення Сергієм Власенком адвокатської діяльності вказує його участь у судовому засіданні Печерського районного суду 6 лютого в якості сторони захисту (у справі Щербаня, - ред.), про що повідомила суддя Оксана Царевич", - сказано в документі, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В Асоціації адвокатів посилаються на те, що Власенко притягувався до дисциплінарної відповідальності суддею Оксаною Царевич, що свідчить про те, що Власенко здійснював адвокатську діяльність.

У документі також сказано, що відповідно до відомостей Єдиного реєстру адвокатів України, Власенко отримав свідоцтво і є адвокатом.

Разом з тим, в документах, отриманих з Генеральної прокуратури сказано, що Власенко притягувався до судових процесів тільки в якості захисника.

У суді оголосив технічну перерву для того, щоб сторони ознайомилися з документами, що надійшли з Асоціації адвокатів та ГПУ. Після перерви на прохання Яценюка суд долучив до матеріалів справи повістку, якою Власенко викликається в суд у справі Щербаня. Там зазначено, що Власенко викликається в суд в якості захисника, а не адвоката.

Нагадаємо, влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам Власенко повідомив, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що відповідно до законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини