RU

ГПУ реанімує справу Тимошенко по фінансових порушеннях ЄЕСУ

24.10.2011, 11:29
ГПУ реанімує справу Тимошенко по фінансових порушеннях ЄЕСУ - Фото
d4cee074f4c06c0e48757ddfe4f42b6e.jpg

ГПУ реанімує справу Тимошенко по фінансових порушеннях ЄЕСУ

Генеральна прокуратура України скасувала постанову про закриття кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати податків по розрахунках за природний газ корпорацією Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

"Генеральна прокуратура 20 жовтня 2011 року відмінила постанову про закриття кримінальної справи у відношенні Юлії Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати понад 20 млн.грн. податків шляхом впровадження злочинної фінансової схеми по розрахунках за природний газ корпорацією ЄЕСУ і приховування прибутків від діяльності її офшорної компанії", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі відомства.

Одночасно з цим ГПУ оскаржить в касаційному порядку "незаконні рішення суду щодо закриття інших епізодів злочинної діяльності у вказаній кримінальній справі".

У ГПУ також зазначили, що досудове слідство у справі проводиться податковою міліцією.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Службою безпеки України проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини