ГПУ не вдалося відсудити у брата Табачника будівлю в центрі Києві

20.10.2015, 12:13
ГПУ не вдалося відсудити у брата Табачника будівлю в центрі Києві - Фото
Дмитро Табачник

Прокуратура не змогла повернути Міністерству освіти будівлю в центрі Києва, яку раніше приватизувала компанія брата Дмитра Табачника

Суд залишив нежитлову будівлю в центрі Києва, яку компанія брата екс-міністра Дмитра Табачника приватизувала, коли він очолював відомство, у власності компанії Сан 11. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Києва від 8 жовтня, пише видання Наші Гроші.

Йдеться про нежитлові приміщеннях за адресою бульвар Тараса Шевченка, 27-А. Раніше в будівлі за цією адресою знаходився Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

Згідно з судовим документом, заступник генпрокурора України звернувся до суду з вимогою повернути Міністерству освіти і Головному управлінню охорони культурної спадщини КМДА нерухомість, що нині належить Фонду держмайна і приватній компанії Сан 11. За даними журналістів, компанію контролював брат екс-міністра освіти - Михайло Табачник.

Прокурор вимагав визнати недійсними рішення Фонду держмайна, прийняті з 2011 по 2013 рік, якими історичну будівлю в центрі Києва було спочатку передано в оренду, а потім продано підприємству.

Суд у позові прокурора відмовив. Повідомляється також, що балансоутримувач Інституту інноваційних технологій і змісту освіти приміщенням в той час не користувався і на дії орендаря не скаржився. Докази використання цього майна не за цільовим призначенням у справі відсутні.

Крім того, в квітні 2012 року будинок на бульварі Шевченка 27-А виключили з переліку об'єктів культурної спадщини як помилково занесений.

Читайте також: Міносвіти передало в ГПУ всі факти зловживань Табачника

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?