RU

ГПУ хоче перенести суд в справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко

18.05.2012, 13:18
ГПУ хоче перенести суд в справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко (фото - lrp.lt)
Прокуратура в справі колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України має намір звертатися до суду з проханням перенести засідання у справі у зв'язку з тим, що екс-прем'єр не зможе брати участь в суді 21 травня. Про це заявив представник групи прокурорів Віктор Лобач.

"На підставі висновків медкомісії з обстеження Юлії Тимошенко, згідно з якими лікарі не рекомендують підсудній переривати процес реабілітації, а відповідно і не рекомендують транспортувати її в зал судового засідання, сторона державного обвинувачення планує звернутися до суду з проханням перенести слухання у справі", - сказав Лобач , якого цитує прес-служба Генеральної прокуратури.

Прокурор зазначив, що відповідно до норм чинного законодавства, а також відповідно до практики Європейського суду з прав людини, підсудна має право на захист своїх інтересів у суді, і прокурори зобов'язані дотримуватися права підсудних.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-м році 11 жовтня 2011 року. Вона відбувала покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

В даний час в Харкові проходять судові засідання ще по одному звинуваченню, інкримінованого Тимошенко, яка стосується діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України.

28 квітня суддя Київського суду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки порахував неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини