14.09.2018, 15:07

ГПУ відкрила справу проти НАБУ після звернення Демчини

ГПУ відкрила справу проти НАБУ після звернення Демчини - Фото

У СБУ вважають, що детективам загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років

Реклама
Реклама

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження проти детективів НАБУ за статтею про втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, маючи на увазі заступника голови СБУ Павла Демчину, проти якого бюро раніше відкрило провадження про незаконне збагачення. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У відомстві уточнили, що провадження відкрито за заявою самого Демчини від 12 вересня 2018 р про вчинення кримінальних правопорушень співробітниками НАБУ.

Реклама

Співробітникам НАБУ інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця), ч.2 ст.372 (Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) КК.

Реклама

В СБУ вважають, що детективам загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

14 вересня НАБУ повідомило, що підготувало підозру в незаконному збагаченні першому заступнику глави СБУ Демчині. За даними детективів, Демчина в 2015 році витратив майже в три рази більше, ніж заробив.

У свою чергу в СБУ заявили, що відкрили провадження проти трьох співробітників НАБУ, які нібито планували компрометувати працівника Нацбанку.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама