RU

Ігоря Кабаненка позбавлено допуску до держтаємниці,- СБУ

29.10.2013, 15:43
Ігоря Кабаненка позбавлено допуску до держтаємниці,- СБУ - Фото
Ігор Кабаненко (фото - mil.gov.ua)
Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірал Ігор Кабаненко позбавлений допуску до державної таємниці. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

За інформацією відомства, в період з 23.09 по 07.10.2013 року співробітниками Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ в підрозділах Генерального штабу Збройних Сил України та підпорядкованих йому органах військового управління проведено перевірку стану охорони державної таємниці. "При перевірці виявлено та задокументовано ряд грубих порушень чинного законодавства у зазначеній сфері з боку окремих посадових осіб Генерального штабу ЗС України.

"За висновком державного експерта Міністерства оборони України, виявлені матеріали містять відомості, що становлять державну таємницю, їх розголошення може завдати шкоди національним інтересам держави. Зараз вирішується питання про притягнення до відповідальності ряду інших порушників режиму секретності", - йдеться в повідомленні СБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обшуки, проведені СБУ в кабінетах перших осіб Генерального штабу України, виявили копії секретных документів. Подібна ситуація вимагає розпочати кримінальне провадження за фактом розголошення державної таємниці для з'ясування для кого і з якою метою ці військовослужбовці збирали секретні відомості.

Генпрокуратура пізніше підтвердила, що СБУ перевіряє Генштаб Міноборони на дотримання режиму секретності. За порушення режиму таємності передбачена дисциплінарна, адміністративна або кримінальна відповідальність.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини