RU

Горбуліна звільнено з Інституту стратегічних досліджень

30.07.2018, 16:12
Горбуліна звільнено з Інституту стратегічних досліджень - Фото
Владимир Горбулин (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Сьогодні, 30 липня, колишній заступник глави Адміністрації президента Ростислав Павленко став директором Національного інституту стратегічних досліджень, змінивши на цій посаді Володимира Горбулфна. Відповідні укази були опубліковані на сайті глави держави.

"Призначити Павленка Ростислава Миколайовича директором Національного інституту стратегічних досліджень", - сказано в тексті указу Петра Порошенка №221/2018.

Павленко був призначений радником президента в червні 2014 року. 41-річний чиновник народився в Севастополі, з 2010 року є держслужбовцем 1-го рангу. У 2012 був обраний до Верховної Ради від партії УДАР, де працював заступником начальника передвиборчого штабу. У парламенті очолював підкомітет з питань науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності.

Ростислав Павленко (фото - uapc.te.ua)

Іншим указом президент звільнив академіка Горбуліна "в зв'язку з переходом на роботу в Національну академію наук України".

Читайте також: "Переможця не буде": Горбулін про повернення Донбасу

Горбулін був на чолі НІСД з серпня 2014 року. У 2015 році видав монографію "Донбас і Крим: ціна повернення", а в 2017-му - "Світова гібридна війна: український фронт".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини