Горбулін про стратегію України: Головна ставка - на власні сили

07.02.2017, 17:47
Горбулін про стратегію України: Головна ставка - на власні сили - Фото
Володимир Горбулін

На думку директора Національного інституту стратегічних досліджень, Україні необхідно розраховувати на власні сили в протистоянні з РФ

Україні необхідно розраховувати на власні сили в протистоянні з РФ на тлі "втоми" Заходу від війни і його ілюзій про те, що, відмовившись від підтримки нашої держави, "все стане добре". Про це сьогодні на прес-конференції заявив директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Цивілізована Європа, як і за часів Гітлера, намагається за будь-яку ціну уникнути конфлікту і залишитися в своєму комфортному невіданні. Америка, схоже, на деякий час абстрагується від своїх амбіцій і зосереджується на своїх внутрішніх конфліктах. Головна наша ставка - це власні сили, наша рішучість і наша правда", - заявив Горбулін.

На його думку, насправді на Заході втомилися "не від України, а від війни". "Не можна допустити помилку Чехословаччини 1938 року. На Заході все більше говорять про втому від України. Насправді це втома від війни. Війна, яка йде в Україні... Така існує ілюзія, мовляв, "не буде України, не буде і війни" і, якщо пожертвувати чимось "умовним", наприклад, Україною, то все стане добре", - сказав він.

Горбулін назвав стурбованість щодо українського питання з боку Заходу "лицемірною" і додав, що світова спільнота повинна зрозуміти: "гібридна війна - це війна без переможців".

"Перед нами стоять дуже конкретні завдання: зберегти єдність, зрозуміти цілі і засоби противника, зміцнити наш дух і нашу обороноздатність. Це ті завдання, які забезпечать нам існування в цьому новому світі", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов