Гонтарєва розповіла про активи, що не увійшли до декларації

01.11.2016, 15:42
Гонтарєва розповіла про активи, що не увійшли до декларації - Фото
Валерія Гонтарєва (фото - прес-служба НБУ)
Сім'я голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтарєвої влітку 2016 року придбала будинок за 12,65 млн грн, машину за 1,3 млн грн і офісне приміщення за 1,5 млн грн. Про це Гонтарєва повідомила на сторінці регулятора в Facebook.

Ці активи вона пообіцяла внести в декларацію за 2016 рік.

"Електронну декларацію потрібно заповнювати на кінець 2015 року, тому мені не вдалося задекларувати значні витрати сім'ї, які мали місце влітку 2016 року. А в документі "Повідомлення про істотні зміни" вносяться зміни тільки з вересня 2016 року і тільки ті, які зробив ти сам  а не члени твоєї сім'ї", - пояснила Гонтарєва.

Також в декларацію не увійшли три шуби, загальна вартість яких становить близько 180 тис грн (тобто ціна кожної не перевищує встановлену законодавством норму (понад 100 прожиткових мінімумів, або понад 120 тис грн). Гонтарєва повідомила також, що велика частина її прикрас є біжутерією, відповідно, вартість кожної нижча за заданий ліміт. Що стосується коштовностей і годинників, їх загальна вартість становить близько 100 тис грн і 120 тис грн, відповідно.

"Я намагалася знайти у себе вдома хоча б одну річ, вартістю понад 120 тисяч гривень, проте не знайшла. Мої жіночі прикраси, хутра і годинник не є колекційною цінністю, я їх просто ношу", - написала глава НБУ.

Читайте також: Глава НБУ задекларувала $1,8 на рахунку і дві машини

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина