Гончарук про Квартал: Кожен може жартувати, як йому подобається

21.10.2019, 12:53
Гончарук про Квартал: Кожен може жартувати, як йому подобається - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Прем'єр-міністр заявив, що він не бачив номер, а тому озвучити свою позицію не може

Прем'єр-міністр  Олексій Гончарук  прокоментував номер Кварталу 95 про підпал будинку екс-глави Нацбанку Валерії Гонтаревої, заявивши, що радіти пожежі - це неправильно, але, на його думку, кожен має право жартувати так, як йому подобається. Про це прем'єр заявив після сьогоднішнього засідання Кабміну.

"У світі є багато сатиричних видань і команд, у яких є різний стиль, тому оцінювати гумор політику, чиновнику - це поганий тон. У нас демократична країна, і кожен має право жартувати так, як йому подобається", - заявив прем'єр.

На думку Гончарука, якби це була якась інша команда, а не Квартал, то цей гумор пройшов би непоміченим.

Прем'єр також заявив, що він неодноразово бачив реакцію президента Володимира Зеленського на історію з пожежею у Гонтаревої: "Ця реакція була абсолютно правильною і людяною. Ніхто не може радіти тому, що у людини горить будинок. Це точно неправильно. І президент Зеленський над цим не сміявся".

Прем'єр-міністр заявив, що він не бачив номер, а тому озвучити свою позицію не може, але "будь-яку насмішку над пожежею в будинку будь-якого громадянина" він може тільки засудити.

Читайте думку: Це не можна пробачити Кварталу й хору ім. Верьовки. Заради нації

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить