Гончарук: Не можу назвати Авакова своєю-своєю людиною

Гончарук: Не можу назвати Авакова своєю-своєю людиною - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)
10.02.2020, 12:37

Прем'єр-міністр розповів, що глава Міністерства внутрішніх справ входить в "велику урядову команду", але не в його близьке коло

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков  не входить в близьке коло прем'єра Олексія Гончарука, проте відносини з ним збудовані в конструктивному ключі. Про це в інтерв'ю Українській правді  розповів Гончарук.

"Очевидно, що Арсен Борисович не входить в найближче коло людей, яких я можу назвати прямо своїми-своїми людьми. Але у нас з ним конструктивні відносини, тому в широкому сенсі слова він, звичайно, частина урядової великої команди", - сказав він.

Читайте також: Тейлор: У Авакова у самого немає впевненості у справі Шеремета

Прем'єр запевнив, що привілеїв у Авакова, як і у інших міністрів, немає. А його відсутності на засіданнях Кабміну Гончарук пояснив тим, що той зобов'язаний оперативно реагувати на ситуації в правоохоронній сфері та часто супроводжує президента  Володимира Зеленського.

Гончарук також не зміг згадати, чому Авакова не було на ролику з новорічними привітаннями від членів Кабміну.

  • 29 серпня 2019 Аваков був залишений Радою на посаді голови МВС. У Слузі народу заявили, що він залишається на посаді на півроку під особисту відповідальність Зеленського.
  • 10 жовтня Зеленський під час прес-марафону заявив, що у Авакова є випробувальний термін до кінця року, щоб "принести реальні справи".
  • 24 грудня Гончарук сказав, що долю Авакова повинна вирішувати Верховна Рада.
  • 6 лютого 2020 Зеленський не зміг відповісти на питання, чи закінчився випробувальний термін Авакова, і додав, що чекає від нього результатів щодо гучних справ.

Читайте також: У Раді допускають звільнення Авакова

Популярне