RU

Голову Херсонської міліції звільнено за невиконання завдань - МВС

29.08.2014, 12:16
Голову Херсонської міліції звільнено за невиконання завдань - МВС - Фото
Михайло Фабрін (фото - mvs.gov.ua)
Начальника УМВС України в Херсонській області Михайла Фабріна звільнено від займаної посади. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

"За невиконання поставлених міністерством завдань щодо забезпечення належної участі працівників підрозділу в антитерористичній операції та недоліки в службовій діяльності, міністр внутрішніх справ зняв з займаної посади начальника УМВС України в Херсонській області полковника міліції Михайла Фабріна", - йдеться в повідомленні.

Фабрін багато років працював на різних посадах у Криму. З 2007 до 2008 року він очолював Ялтинську міліцію. Після звільнення перейшов на роботу в патронатну службу тодішнього прем'єра Криму Віктора Плакіди, потім став заступником міського голови Ялти.

Колишній голова кримського парламенту Анатолій Гриценко в лютому 2010 року призначив Фабріна на нову посаду - директора елітної здравниці "Росія". Фабрін був пов'язаний з партією Російська єдність, за списком якої на 25-му місці балотувався в парламент АР Крим на місцевих виборах 2010 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини