RU

Голову ДПСтУ в п'ятницю викликали до Верховної Ради

09.04.2012, 14:58
Голову ДПСтУ в п'ятницю викликали до Верховної Ради - Фото
53c1ece0a6a8b47ccf83ddbe1bc49f3c.jpg
У п'ятницю депутати заслухають голову Державної пенітенціарної служби про ситуацію в слідчих ізоляторах, і, можливо, подивляться фільм журналіста Костянтина Усова "Тюрма номер один". Про те, що депутати зійшлися на необхідності заслухати голову пенітенціарної служби, повідомив сьогодні на брифінгу голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Литвин зазначив, що дане питання буде обговорюватися з членами уряду і керівництвом пенітенціарної служби в п'ятницю з 10:00 да 11:00, а можливо, і довше, оскільки проблема утримання в СІЗО надзвичайно гостра. Він також повідомив, що доручив двом парламентським комітетам напрацювати проекти змін до законодавства з тим, щоб поліпшити ситуацію, зокрема, підготувати проект змін до бюджету з тим, щоб виділити кошти на вирішення наявних проблем.

"Звучало питання про те, щоб організувати перегляд цього відеоряду (фільму журналіста Усова, - ред.) у Верховній Раді. Я сказав: я особисто не буду проти, і буду підтримувати, якщо буде внесено таку пропозицію, і поставлю на голосування. Але, на мій погляд, всі, хто вважав за потрібне, і всі, хто відчуває відповідальність за таку ситуацію, я маю на увазі, в тому числі і народних депутатів, повинні були вже всі це подивитися ", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні голова парламентського комітету з питань свободи слова Юрій Стець заявив про те, що журналісту Костянтину Усову, який зняв фільм "Тюрма N1" про жахливі умови перебування затриманих у Лук'янівському СІЗО в даний час загрожують, і найближчим часом проти нього київською прокуратурою буде порушена кримінальна справа.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини