RU

Головою Верховного суду може стати Петро Пилипчук

22.12.2011, 15:37
Головою Верховного суду може стати Петро Пилипчук - Фото
6254d00c271e97202f4fe665065fa927.jpg
Завтра в ході пленуму Верховного суду України головою цього органу, швидше за все, буде обраний Петро Пилипчук. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило поінформоване джерело у Вищій раді юстиції.

За словами джерела, заступниками голови ВСУ будуть обрані Віктор Кривенко, Анатолій Ярема та Валентин Барбара.

Інформацію про призначення Пилипчука підтвердило також друге джерело - з адвокатського корпусу. "Не можна сказати, що призначення Пилипчука стане програшем Банкової, проте це точно не перемога Адміністрації президента. Пилипчук - досвідчений і шанований суддя, його не можна назвати ставлеником будь-якого з угрупувань нинішньої влади", - зазначило джерело.

За його словами, коли влада спробувала призначити на посаду голови ВСУ повністю підконтрольну їй людину не з системи цього органу, це викликало повне неприйняття суддів. Таким чином, призначення Пилипчука може розцінюватися як компроміс між суддями Верховного суду і владою.

Нагадаємо, що в жовтні Банкова спробувала призначити на посаду голови ВСУ підконтрольну їй людину. Для цієї мети проведення пленуму Верховного суду України було заблоковано Окружним адміністративним судом Києва, проте жодна з кандидатур, що влаштовує Банкову, не була сприйнята суддями ВСУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини