RU

Головний свідок у справі Луценка отримав високу посаду

30.10.2013, 12:48
Головний свідок у справі Луценка отримав високу посаду - Фото
Юрій Луценко
Керівником секретаріату Конституційного суду України призначений Михайло Клюєв, який був свідком по одній з кримінальних справ Юрія Луценка. Про це повідомляє Українська  правда.

Клюєв обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ з грудня 2007 по початок 2010 року, коли МВС очолював Луценко. У 2011 році в суді Михайло Клюєв дав свідчення проти свого колишнього шефа. Він став єдиним свідком, який заявив, що Луценко давав незаконні вказівки з працевлаштування свого водія Леоніда Приступлюка.

Призначення Клюєва в КСУ відбулося слідом за обранням нового голови Конституційного суду В'ячеслава Овчаренка, який відомий тим, що в часи його керівництва Єнакіївським міським судом зникли матеріали про судимості Віктора Януковича.

Також Клюєв в 2000-х роках очолював управління внутрішніх справ міста Маріуполь Донецької області.

Нагадаємо, в лютому 2012 року Луценко був визнаний винним у скоєнні злочину за чотирма епізодами - незаконне працевлаштування водія, незаконне надання йому житла, незаконне нарахування йому пенсії і незаконне, всупереч постанові Кабінету міністрів, святкування Дня міліції у 2008-2009 роках. Печерський суд Києва засудив екс-міністра МВС до 4 років позбавлення волі. У квітні цього року Юрія Луценка  випустили з колонії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини