RU

Головний санлікар РФ - нашій журналістці: Дитинко, стій і слухай

17.10.2013, 17:40
Головний санлікар РФ - нашій журналістці: Дитинко, стій і слухай - Фото
Геннадій Онищенко
Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко в Києві взяв участь у п'ятому засіданні ради з захисту прав споживачів держав-учасниць СНД, яке пройшло в Києві.

Як передає УНІАН свій виступ Онищенко почав з питання  адресованого голові Державної інспекції з питань захисту прав споживачів Сергію Орєхову. "Ми сьогодні зібралися тут, в славному місті Києві. Колись говорили  "Київ - мати міст руських", зараз ви вже так не говорите?" - запитав Онищенко українського колегу. На питання Орєхов невпевнено відповів: "Говоримо". Після короткої паузи голова Росспоживнагляду посміхнувся і неголосно сказав українському колезі: "Ну-ну".

Відповідаючи на запитання журналістів, голова Росспоживнагляду встигав не тільки давати відповіді, але й робити зауваження представникам ЗМІ. Журналістці телеканалу він порадив не крутитися і слухати уважно  коли він відповідає на її запитання. "Дитинко, дивись на мене. Ти задала питання, тоді послухай відповідь на нього. Чуєш? Все, дякую"  - дорікнув журналістку Онищенко.

Голова Росспоживнагляду також дорікнув журналіста, який спробував поставити запитання раніше іншого телеканалу і попросив "дотримуватися черги".

Нагадаємо  Онищенко за останній рік поставив під сумнів якість продукції багатьох країн. Наприклад, у вересні, коли Білорусь заарештувала російського бізнесмена, Онищенко наступного дня засумнівався в якості молочної продукції з цієї країни.

Не так давно санлікар Росії також заборонив імпорт молочної продукції з Литви. Це трапилося за кілька місяців до проведення Вільнюського саміту, на якому Україна може підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом , і проти чого люто виступає Росія.

Влітку Онищенко заборонив поставки в Росію кондитерської продукції української корпорації Roshen. У попередні роки Онищенко запам'ятався заборонами на постачання до Росії вин з Грузії і Молдови, овочів з Єгипту. Крім того, в 2011 році Онищенко намагався заборонити використовувати працю робітників з Таджикистану, оскільки, за його словами, вони були рознощиками таких захворювань, як ВІЛ і туберкульоз.

Досьє на Геннадія Онищенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини