RU

Головний лікар назвав Тимошенко примірною пацієнткою

11.05.2012, 17:06
Головний лікар  назвав Тимошенко примірною пацієнткою - Фото
052d7d46b68567d0cdd85d001f3b54f8.jpg
Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в ЦКБ № 5 в Харкові, виконує всі призначення німецького лікаря Лутца Хармса, ходить по палаті на ходунках і посміхається лікарям. Про це на брифінгу заявив головний лікар цієї лікарні Михайло Афанасьєв.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Афанасьєв підкреслив: "На сьогоднішній день все налагоджено й  дуже добре сприймається Юлією Володимирівною, що для нас особливо приємно, тому що дуже важливий контакт лікар-пацієнт. Вона вірить доктору Хармсу й виконує всі його розпорядження, що стосується медичних призначень і в частині лікувального харчування, беззастережно ".

За його словами, Тимошенко забезпечена всіма необхідними продуктами для виведення її з голодування. "Перший день використовувався сік, привезений доктором Хармсом, він сказав, що треба розширити раціон на додаткові три соки. В той же день нами були поставлені три види соків і два - меду, щоб мати запас на подальше", - сказав головний лікар.

Афанасьєв уточнив, що зараз в лікарню надходять продукти, передані родичами Тимошенко в четвер і п'ятницю через Качанівську колонію. Всі продукти повинні пройти сертифікацію відповідності, тому, щоб забезпечити Тимошенко фрешами, свіжоприготованим пюре і сухариками, в її палату були поставлені додатково соковижималка, блендер і тостер.

Головний лікар вважає, що говорити про ефект лікування поки рано, оскільки йде лише третій день. За його словами, лікар Хармс проводить "дуже м'які лікувальні процедури", а медикаментозне лікування поки обмежене у зв'язку з тим, що пацієнтку потрібно вивести з режиму голодування.

Афанасьєв також повідомив, що Тимошенко пересувається по палаті на ходунках, сидить біля столу й спілкується з лікарями з посмішкою.

Нагадаємо, 9 травня Тимошенко перевели з Качанівської колонії на лікування в лікарню Укрзалізниці. Лікуванням екс-прем'єра займається лікар з німецької клініки "Шаріте" Лутц Хармс спільно з українськими лікарями. Хармс вже почав виводити Тимошенко зі стану голодування, що передбачає тривалий курс реабілітації.

Досьє  на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини