RU

Головний лікар: Гості у Тимошенко не заважали роботі лікарні

18.01.2013, 10:34
Головний лікар: Гості у Тимошенко не заважали роботі лікарні - Фото
Юлія Тимошенко
Головний лікар ЦКБ Укрзалізниці №5 Михайло Афанасьєв не має наміру ініціювати виписку екс-прем'єра Юлії Тимошенко у зв'язку з останніми подіями, коли екс-прем'єр і кілька народних депутатів фракції "Батьківщина" оголосили про акції громадянської непокори в приміщенні клініки. Роботі установи їх акція не заважала.

"Пацієнтку ведуть німецькі лікарі, і як би ситуація не розігрувалася, рішення (про виписку, - ред.) буде прийматися разом з ними. Ми очікуємо їх найближчим часом, ми не планували ставити так питання. Напевно, щось буде говоритися про цьому, але, у всякому разі, ініціативи з нашого боку немає", - сказав журналістам Афанасьєв.

Головний лікар ще раз підкреслив, що лікарня потребує нормального режиму роботи. "Наше звернення до всіх, хто може управляти цією ситуацією, щоб колись втихомирити це. Щоб ми могли спокійно займатися лікуванням і Юлії Володимирівни, і інших пацієнтів", - попросив Афанасьєв, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Афанасьєв визнав, що народні депутати не заважали роботі лікарні. У той же час, він звернув увагу на постійні крики і гру на трубі, які звучать перед лікарнею і доставляють незручність пацієнтам.

Нагадаємо, 8 січня захисник екс-прем'єра Сергій Власенко оприлюднив відкритий лист Тимошенко до президента Віктора Януковича, в якому вона оголосила про початок особистої акції громадянської непокори.

Тимошенко відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати в суд, а в разі спроби доставити її примусово надасть фізичний опір. Екс-прем'єр також відмовилася повертатися в палату до тих пір, поки там ведеться відеоспостереження і цілодобово знаходиться караул.

16 січня народні депутати від опозиції Батьківщина Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова приїхали на короткострокове побачення з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, але пізніше приєдналися до акції громадянської непокори екс-прем'єра і вирішили залишатися разом з нею до тих пір, поки її вимоги не будуть виконані.

Сьогодні Олександра Кужель заявила, що її, а також Людмилу Денисову та Тетяну Слюз, невідомі люди "викинули" з кімнати для побачень, де вони перебували з Тимошенко. За інформацією депутата Арсена Авакова, після події у Тетяни Слюз стався ерцевий напад. У той же час, у Державній пенітенціарній службі України заявили, що депутати залишили приміщення на виконання рішення суду.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини