RU

Головне в Україні та світі за минулі вихідні

05.09.2011, 10:29
Головне в Україні та світі за минулі вихідні - Фото
4318cf1c4b63d6bc7195132c28f2f788.jpg

Головне в Україні та світі за минулі вихідні

В Україні:

Янукович: Україна не допустить будь-якого тиску в ході газових переговорів з Росією>>>
"Ми не дозволимо, щоб з нами так говорили... Спочатку загнали нас в кут, потім почали диктувати умови. Це принижує сьогодні не мене особисто - це принижує державу. І я не можу цього допустити", - заявив Янукович.

Франція наполягає на знятті з Тимошенко хибних збвинувачень>>>
Міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе вимагає від української влади проведення справедливого судового процесу над Юлією Тимошенко. На його думку, угода про асоціацію України з Євросоюзом не набере чинності до зняття з Тимошенко всіх обвинувачень.

НБУ не планує девальвувати гривню>>>
Зміцнювати Нацбанк її також не збирається. Глава відомства Сергій Арбузов запевняє, що стабільності гривні можуть загрожувати хіба що гіперінфляція та якийсь надзвичайний катаклізм на світових ринках.

Литвин пообіцяв, що Держбюджет на 2012 рік приймуть вчасно>>>
Зі слів голови Верховної Ради України, закон буде прийнято до початку або на початку грудня, як того вимагає Бюджетний кодекс. Спікера також порадували макроекономічні показники.

У світі:

В Ірані відкрили першу АЕС>>>
Перша атомна електростанція вже почала постачати електрику до державної енергосистеми. Представник іранського відомства з атомної енергії повідомив, що до її офіційного відкриття, 12 вересня цього року, станція працюватиме на 40% від проектної потужності.

Спецслужби США побоюються нових терористичних атак з використанням легкомоторних літаків>>>
За даними американської влади, "Аль-Каїда" продовжує виявляти цікавість до вербування технічних фахівців на Заході, які згодом могли б навчитися керуванню легкомотрними літаками. Більш точної та достовірної інформації щодо можливих загроз наразі немає.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини