RU

Головна інтрига виборів: хто стане Президентом?

17.07.2009, 14:01

Основна інтрига президентських виборів полягає у тому, хто стане Президентом - Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко. Про це заявив президент Аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Жданов вказав: "Всі ми розуміємо, що президентські вибори будуть проводитися у два тури, і головна інтрига майбутньої виборчої кампанії, хто ж все-таки буде Президентом - Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко - на сьогодні зберігається, і їх шанси можна оцінити як 50 на 50". За його словами, наразі в рейтингах лідирує В.Янукович. Водночас, невдала тактика опозиції, яка опинилася у безрезультатних акціях протесту і блокуванні парламентської трибуни на початку і в кінці сесії, не додає балів В.Януковичу.

Основним опонентом Ю.Тимошенко під час виборчої кампанії І.Жданов вважає ситуацію в економіці. Якщо їй вдасться цю ситуацію утримати під своїм контролем, то Прем'єр-міністр складе серйозну конкуренцію лідеру опозиції.

Арсеній Яценюк, на думку політолога, вже вичерпав свій електоральний ресурс, який не підніметься вище 14%, і навряд чи зможе стати серйозним конкурентом Ю.Тимошенко, навіть якщо йому вдасться відібрати у неї кілька електоральних балів.

У свою чергу, директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський вказав, що в А.Яценюка ще є шанси поліпшити свої показники, але у другому турі, швидше усього, конкурувати будуть саме В.Янукович і Ю.Тимошенко.

"Я знаю, що приблизно половина українського суспільства не хоче ні Тимошенко, ні Януковича, а половина хоче - одна частина Януковича, друга Тимошенко. І мій прогноз, що на президентських виборах буде досить високий відсоток людей, які не будуть брати в них участь, оскільки їм не сподобається запропонований вибір. Я думаю, що близько 55% виборців, швидше усього, не будуть брати участь у другому турі", - сказав М.Погребінський.

Нагадаємо, у червні Верховна Рада призначила дату виборів Президента - 17 січня 2010 року. Відповідний проект постанови N4477-2, підготовлений спікером Володимиром Литвиним, на пленарному засіданні парламенту підтримали 399 народних депутатів.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини