RU

Головлікар попросить, щоб Тимошенко перевели назад в колонію

23.07.2012, 16:24
Головлікар попросить, щоб Тимошенко перевели назад в колонію - Фото
Фото: EPA

Народні депутати від фракції БЮТ порушують режим Центральної клінічної лікарні №5, незважаючи на неодноразові прохання керівництва і пацієнтів клініки. Про це заявив головний лікар ЦКЛ Михайло Афанасьєв. За його словами, він змушений ставити питання про доцільність перебування Юлії Тимошенко в лікарні.

Як повідомляє прес-служба МОЗ, Афанасьєв вважає, що дії депутатів є провокаційними і порушують, в першу чергу, права звичайних людей: "Така поведінка викликає обурення у працівників нашої лікарні, які вже втомилися від постійних навал нахабних людей в солідних костюмах, які, розмахуючи мандатами, дозволяють собі загрожувати ліфтерові, щоб той доставив їх на дев'ятий поверх, і все це о 5:30 ранку".

Афанасьєв нагадав, що в ЦКЛ №5 постійно перебувають до 450 пацієнтів, які "теж люди, потребують кваліфікованої допомоги лікарів, спокою та поваги до себе".

"Хочу ще раз наголосити, що особисто я, як керівник даного медичного закладу, з метою недопущення безладів у лікарні змушений буду звертатися до центрального органу виконавчої влади в галузі охорони здоров'я з проханням розглянути питання про терміни подальшого перебування пацієнтки Тимошенко в лікарні. Для того щоб ініціювати таке питання перед МОЗ, на мою думку, достатньо медичних аргументів. По-перше, стан здоров'я пацієнтки стабільний, крім того, вона успішно пройшла реабілітаційний курс, рекомендований їй німецькими медиками", - зазначив Афанасьєв. При цьому головлікар знову звернувся до народних депутатів з проханням поважати роботу медичного персоналу і хворих лікарні.

"Я нагадую народним депутатам про совість і моральність, яку вони, схоже, втрачають, щойно переступають поріг нашого закладу. Прошу їх про елементарну повагу до пенсіонерів, до інвалідів, які лікуються в лікарні і через поведінку політиків змушені постійно спостерігати гучні провокації. Крім того, прошу цих же депутатів поважати роботу і санітарних працівників ЦКЛ, які змушені після кожного переможного випаду депутатів по кілька разів прибирати і проводити дезінфекцію в лікарняних приміщеннях", - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні вранці до ЦКЛ N5 знову приїхала група народних депутатів від БЮТ. Близько десяти нардепів на чолі з лідером фракції БЮТ Андрієм Кожем'якіним зайшли на територію лікарні близько 6:00. Їхньою метою було не допустити транспортування Тимошенко до Київського районного суду Харкова на засідання у справі ЄЕСУ.

Досьє на Юлію Тимошенко


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини