RU

Голови церков просять Януковича звільнити Тимошенко заради ЄС

03.10.2013, 15:44
Голови церков просять Януковича звільнити Тимошенко заради ЄС - Фото
4aa605963f9757672a050f22acafc74a.jpg
Предстоятелі церков та лідери релігійних об'єднань України звернулися до президента  Віктора Януковича із закликом виконати рішення Європейського суду з прав людини і звільнити Юлію Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, листи Януковичу направили глава УПЦ КП патріарх Київський Філарет, голова УГКЦ архієпископ Києво-Галицький Святослав Шевчук, архієпископ-митрополит Львівський Римо-католицької церкви Мечислав Мокшицький, старший єпископ Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу об'єднань євангельських християн- баптистів В'ячеслав Нестерук.

Голова церков просять Януковича відновити справедливість в ім'я християнства і заради євроінтеграції. За їх словами, мільйони віруючих громадян хочуть бачити державу рівноправним членом ЄС і, як підкреслює, зокрема, патріарх Філарет, "звільнення Тимошенко з ув'язнення або хоча б надання їй можливості лікуватися за кордоном, - одна з ключових позицій, від яких залежить подальша європейська інтеграція України".

Повага гідності людської особистості, її прав і свобод належить до тих євангельських істин, які стали фундаментом європейської цивілізації, - нагадує голова УГКЦ архієпископ Святослав. - Багато в чому це стосується і осіб, чиї права за рішенням ЄСПЛ не було дотримано, і "особливо знаковим зараз було б виконання рішення Європейського суду з прав людини, яке стосується справи Юлії Тимошенко".

"Це архіважливий момент в історії України, який зобов'язує вас і нас проявити велику мудрість в цьому геостратегічному питанні, від рішення якого залежить доля України та її майбутнє", - зазначає лідер Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської Михайло Паночко.

Нагадаємо, за час ув'язнення екс-прем'єра голови церков неодноразово закликали Януковича звільнити Тимошенко.

Вирішення питання Тимошенко - ключова проблема на шляху до підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 15 листопада Європейський парламент розгляне новий рапорт моніторингової групи у справі Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини