RU

Головаха назвав головну помилку влади

18.04.2019, 11:14
Головаха назвав головну помилку влади - Фото
Євген Головаха (фото - LIGA.net)

Головною помилкою влади стало те, що вона не змогла продемонструвати нові принципи взаємодії з суспільством. Про це в інтерв'ю Українській правді заявив соціолог Євген Головаха.

"Коли ця влада прийшла, я їм відразу сказав: "У вас є два роки". Щоб продемонструвати нові принципи взаємодії з суспільством. Відмовитися від феномена, який я називав "елітарна ненажерливість". Але це не продемонстрували, на жаль", - зазначив Головаха.

За його словами, у Володимира Зеленського, якщо він стане президентом, є максимум рік, щоб щось показати.

"У нього ще менше. Рік - це максимум. Було б півроку, якби не вибори до Верховної Ради, які будуть відволікати увагу від Зеленського. Коли оберуть парламент, і стане зрозуміло, яке місце в системі займає Зеленський, у нього буде кілька місяців", - уточнив Головаха.

Соціолог вважає, що в українців "вибір Зеленського - ірраціональний".

"Ірраціональний - це коли люди не можуть пояснити. Любов буває ірраціональною. Якби Зеленський був харизматичним лідером, то це точно був би раціональний вибір. А зараз раціональність лише в тому, що його розглядають як альтернативу тій владі, яку вже не хочуть сприймати" , - пояснив Головаха.

У ніч на 17 квітня КМІС показало дані телефонного опитування, де Порошенка підтримали майже 40% потенційних виборців. При цьому вчора вдень та ж компанія опублікувала підсумки "класичного" опитування: за Володимира Зеленського у другому турі, судячи з нього, збираються голосувати 48,4% осіб серед дорослих (за Порошенка - 17%), і 72,2% - серед тих, хто визначився з вибором і піде голосувати (за Порошенка - 25,4%).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини