RU

Голова правління Інтера розповів, кому належить телеканал

10.12.2012, 14:39
Голова правління Інтера розповів, кому належить телеканал - Фото
5b9ad5c5902847d1f918324cc1cde7f6.jpg
Голова правління ПАТ Телеканал Інтер Ярослав Порохняк розповів, кому належить телеканал Інтер. Про це він говорив сьогодні на прес-конференції, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Порохняк відзначив, що з 2006 року канал Інтер на 61% належить компанії Український Медіа-проект, керівником якої є він сам.

За словами Порохняка, сама компанія "Український Медіа-проект" є 100% дочірньою компанією компанії "Inter Media Group", а в структуру "Inter Media Group" входить, крім самого телеканалу Інтер, ще 8 інших телевізійних каналів.

Власником компанії "Inter Media Group" є компанія "KH Media limited".

"KH Media limited" належить компанії "KH Steel Industry". Компанія "KH Steel Industry" належить компанії "KH Management", яка управляє всіма активами, які належать нашому акціонеру. Всі акції компанії "KH Management" належать Валерію Хорошковському", - розповів Порохняк.

Крім цього, за його словами, ще одним з акціонерів Інтера є російський Перший канал, йому належить 29% акцій. "Перший канал бере участь в управлінні Інтером тільки шляхом участі в зборах акціонерів. Ніякого впливу на редакційну політику, ні на програми, ні на мовлення не має. Напевно, скрізь намагаються шукати руку то Вашингтона, то Кремля. Тут її немає" ¸ - сказав він.

Порохняк уточнив, що решта 10% акцій належать компанії вдови попереднього власника Інтера, Світлані Плужниковій.

Досьє на Валерія Хорошковського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини