RU

Голова ПАРЄ: Я радий за Луценка, тепер розберіться з Тимошенко

08.04.2013, 13:24
Голова ПАРЄ: Я радий за Луценка, тепер розберіться з Тимошенко - Фото
Жан-Клод Міньон (фото - assembly.coe.int)
Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон вітає рішення української влади про звільнення екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ПАРЄ.

"Я вітаю звільнення Луценка. Під час мого недавнього візиту в Україну я говорив з президентом України Віктором Януковичем про те, що проблему ув'язнення колишніх членів уряду необхідно вирішити. Я щасливий, що цей заклик був почутий, і я сподіваюся, що вчорашнє помилування є ознакою зміни ставлення української влади до вирішення справ, пов'язаних з виборчим застосуванням правосуддя ", - заявив Міньйон.

"Зараз я закликаю українську владу незабаром знайти рішення, відповідно до принципів Ради Європи, у справі колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, і щодо реформування правової системи для того, щоб такі випадки не повторювалися", - підкреслив глава ПАРЄ.

Нагадаємо, напередодні верховний представник Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон і комісар ЄС з  питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вітали рішення президента України Віктора Януковича помилувати колишніх міністрів - Юрія Луценка та Георгія Філіпчука.

"Ми салютуємо те, що президент Янукович скористався своєю прерогативою помилування у випадках колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього міністра з питань захисту навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. Ми вітаємо звільнення і повернення в його сім'ю Юрія Луценка в неділю", - наголошується в заяві .

7 квітня президент Янукович підписав указ про помилування шести засуджених, у тому числі Луценка і Філіпчука. Згідно з указом голови держави, Луценко звільнений від подальшого відбування основного покарання, а Філіпчук - від основного і додаткових покарань.

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини